У рамках місячника правових знань поряд з традиційними заходами щодо профілактики правопорушень та вивчення учнями правил безпечної поведінки психологом школи Русин В.Г. проведено тренінги по запобіганню торгівлі людьми та експлуатації дітей розповсюджено буклети серед учнів    8 – 11 класів «Торгівля людьми- це не міф, це реальність!». Бібліотекарем школи Лало Н.І. оформлено виставку літератури під назвою «Бережи мене, мій законе».

 

Цікаво і весело пройшов День іменинника у 6 класі (класний керівник Чокнадій Л.В.). Учні вітали своїх однокласників віршами, піснями. Між іменнниками проводилися різноманітні конкурси. На святі були присутні Фізер Тамара Іванівна, яка побажала дітям міцного здоров'я, відмінних оцінок, мирного неба над головою. На завершення свята батьки привітали дітей святковим тортом, а однокласники подарунками на згадку про свято.

 

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення прaвознавства та історії, формування уміння викoристовувати теоретичні знaння в  різних життєвих ситуаціях, поглиблeння знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю з 21 по 25 листопада 2016 року вчителем історії та правознавста Пацаном Віталієм Віталійовичем було проведено Тиждень історії та правознавства.


Увагу школярів до історичної науки привертала виставка літератури по національно-патріотичному вихованню «Україна-наша Батьківщина» (бібліотекар Лало Н.І.) ,  розвитку творчих здібностей учнів сприяв конкурс стіннівок («Ти маєш право!», «Революція Гідності») , з якими  можна було ознайомитися протягом тижня.

Впродовж цих днів пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. А саме 21 листопада було проведено виховний захід «День Гідності і свободи», на честь початку двох революцій, де учні мали можливість згадати події тих днів, й переглянути документальний фільм «Революція Гідності».

 

Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. Забруднення повітря, водоймищ, ерозія грунтів і вирубування лісів у багатьох місцях досягли критичного рівня. Екологічна криза вимагає інтенсивного екологічного виховання підростаючого покоління. Саме проблеми екологічного виховання розглядались на зустрічі представників відділу освіти Приходько Е.С., Дусинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Росошанської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Свалявської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 та делегації школи "Ліпка" з м. Брно.

Директор школи Пацан В.М. розкрив зміст і завдання всіх етапів роботи екологічно спрямованої діяльності педколективу та учнів школи.

 

Традиційно щороку у Дусинській школі батьки, учні, вчителі урочисто вітають учнів-першокласників із здобутими знаннями. У ці осінні дні  проводиться свято «Посвята в першокласники». Наші дітки  вступають у велику шкільну родину, жити і трудитися у якій потрібно 11 років. Зараз їх супроводжує та наставляє перша вчителька –Портяник Олена Іванівна, під її опікою вони ще раз доводять, що вміють долати всі перешкоди на шляху до знань. Віршики, пісні, танці та веселі сценки лунали з дитячих вуст так щиро, що обличчя вчителів та батьків сяяли від радощів, адже зовсім недавно їх називали «малюками», а тепер про них з впевненістю можна казати: «Це – учні!».

 

 

Мова українська - то Шевченка слово,

Лесі Українки і Марка Вовчка

Мова Українська - то дарунок Бога

Це барвисте слово генія  Франка.

Під таким девізом у школі пройшов Тиждень української мови і літератури та  зарубіжної літератури.

В рамках Тижня проводилися бесіди "Мова наша солов`їна", книжкові виставки, мовознавчі вікторини та конкурси малюнків- ілюстрацій до творів українських і зарубіжних письменників, представлялися мультимедійні проекти "Співуча музика сонета" та "У світі лірики Шекспіра". Підготувала Фізер О.С.