У кожної дитини є свої мрії. Учні 6 класу мріяли здійснити поїздку на Новорічну ялинку в м. Київ. На канікулах   їх мрія здійснилась. Разом з вчителями: класним керівником Чокнадій Л.В., вчитель Пічкар Л.В. здійснили екскурсію по місту Києву. Новорічна ялинка, атракціони, визначні місця, зоопарк, Макдональдс. Всі залишилися задоволені. Наступну поїздку плануємо в м. Львів. 

Нехай святкові дзвони Нового року озвуться у наших серцях радістю, благодаттю, великою надією на краще майбутнє, а Різдвяна зірка принесе у наші домівки щастя, тепло, достаток і любов. Бажаємо всім міцного здоров’я, душевної гармонії, успіхів у праці. З Новим роком та Різдвом Христовим!


 

Зимові канікули розпочались із святкування новорічних ронків та вечорів, які традиційно проводять у вигляді карнавальних витав із елементами флеш-мобу. Неперевершені ведучі "Верка Сердючка" та "Бабки - Йожки" дивували присутніх своєю акторською грою та цікавими новорічними конкурсами, танцями, вікторинами.

Запальні танці Козаків, Східних красунь, Лісових мешканців, Пауків, Принців та Королів, Піратів, Сніжинок та Новорічної ночі викликали бурні овації у глядачів.

Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх з наступаючим Новим роком, вручили подарунки та запросили казкових героїв на новорічний флеш-моб.

Старшокласники для новорічного свята  обрали шоу- програму "Новорічна полонянка" . Супермен, Попелюшка, Червона шапочка, Вовк, Розсудлива людина пройшли сім важких випробувань підступних злочинців на чолі із Злою Снігуркою заради визволення внучки Діда Мороза -- Снігуроньки.

 

 

Боже, Захисти Солдата,

Щоб ні куля з автомата,

Ні розірвана граната,

Ні осколок, навіть з града,

Не ушкодили Солдата.

 

6 грудня  в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято не тільки тих, хто обрав військову  професію, загартованих у боях воїнів. Це свято і юнаків, які в майбутньому стануть захисниками Вітчизни.

Відзначення цього дня в сучасних  умовах набуває символічного значення. Адже всі ми знаємо про події, які відбуваються на сході України, коли зі зброєю в руках потрібно захищати кордони Вітчизни. Ми звикли вважати, що ветерани війни -  це сивочолі дідусі. Зараз учасниками АТО є чоловіки, які не на багато старші за юнаків школи.

Традиційно в День Збройних Сил України в школі проводиться гра - змагання  між учнями старших класів «Нумо, хлопці». Цього року в змаганнях брали участь не лише хлопці, а й дівчата. Членами журі були : директор школи Пацан Віталій Михайлович та  учасники АТО: майор Збройних Сил України Білас Степан Степанович , старший солдат Трубін Роман Юрійович.

Це спонукало хлопців змагатися з юнацьким запалом і завзяттям. Вчителем ЗВ Пацаном В.В. було підготовлено цікаві конкурси та змагання.  Переможцями гри стали учні 11 класу, друге місце посіли учні 10 класу, а учні 9 класу стали третіми.

 

 

 

Святий, щедрий Миколай

Йде щороку в рідний край,
В кожну хату, в кожен дім 
І несе дарунки всім.

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з`являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Це свято люблять всі, бо воно овіяне особливим теплом і радістю. І всі діти з нетерпінням чекають, коли прийде Святий Миколай, щоб подарувати свої пречудові гостинці.

У нашій школі вже стало доброю традицією, що учні 5 класу готують у цей день святкову програму для учнів 1-4 класів. Не став винятком і цей рік. П’ятикласники за допомогою класного керівника Кошелі М.М. та вчителя музичного мистецтва Медзіновської М.М. підготували чудове сято, яке сподобалося не тільки дітям, а й дорослим – батькам та вчителям. Завдяки старанню батьків усі учні були у яскравих костюмах. Учні завзято декламували вірші, грали в рольових мініатюрах та співали.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для всіх святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Головним подарунком для кращих учнів школи стала поїздка в м. Ужгород для отримання нового шкільного автобусу та солодких подарунків.

 

3 грудня 2016 року в м. Ужгороді відбулося свято"Захисника України: історія та сьогодення ", на якому було оголошено підсумки III етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт. На свято були запрошені всі учисники III етапу конкурсу та їх наставники, голови методобєднань. У складі команди Свалявського району були учениці 9 класу нашої школи Годя Корнелія, Плоскіна Христина (II місце у номінації "Лист"). На свято були запрошені учасники АТО, серед яких випускник Дусинської школи Білас С.С. Усі присутні були вражені розповіддю про те, наскільки важливими для воїнів- захисників є дитячі листи, малюнки, обереги, виготовлені власноруч. Для таких робіт у воїнів відведено спеціальне місце, до якого підходять мужні чоловіки, коли їм дуже важко, коли хочеться відчути нашу підтримку. Деякі воїни навіть зберігають лист біля серця, як оберіг.