У період з 10 по 12  квітня 2017 року,  згідно з програмою предмета  «Захист Вітчизни»,  були проведені триденні навчально-польові збори для  юнаків  11-х  класів.

Проведено комплекс відпрацювання та закріплення практичних навичок з основних розділів програми предмету «Захист Вітчизни»: вогневої, стройової, тактичної, фізичної підготовки.

Метою навчально-польових зборів було  практичне  закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з предмета «Захист Вітчизни» та підведення підсумків викладання навчальної програми предмета.

Під час занять учні дізнавалися про основні риси загальновійськового бою; види вогню і маневрів у бою; дії солдата в обороні; екіпіровку солдата; дії солдата в обороні та наступі; поняття про дії розвідувального дозору; дії солдата під час застосування зброї масового ураження; вибір вогневої позиції; дії з початком вогневої підготовки.

12 квітня відбувся з’їзд на базі Свалявської гімназії, де за участю представників військової організації «Карпатська Січ», юнаки змогли відпрацювати та закріпити практичні навички.

Загалом, усі учні відповідально виконували поставлені вчителем предмету «Захист Вітчизни» Пацаном В.В. завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

 


 

 

7 квітня у наші школі з метою пропаганди здорового способу життя та дати святкування Всесвітнього дня здоров’я між учнями 8-го та 9-го класів проведено КВК на тему: «Сучасна мода одна - ЗДОРОВ’Я!». допомогою в організації свята стали проведені з учнями факультативні заняття по сприянню просвітницької роботи «Рівний - рівному» серед молоді щодо здорового способу життя та тренінги життєвих навичок за програмою « Формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ », які проводять з учнями вчителі Гуйван В.В., Таркович М.В., Русин В.Г.

Перевірити й за потреби поповнити знання учнів у цій галузі допомогла уявна подорож до країни Здоров’я.

На шляху до перемоги команди «Позитивчики» та «Наша файта» зупинялися для роздумів на п’яти «станціях»: «Перша допомога», «Один удома», «Валеологічна», «Зелена аптека», «Корисна їжа». Учні відповідали на запитання, а у такий спосіб учасники мали можливість зібрати власний «кошик здоров’я»(фрукти). Цікаво пройшов конкурс «Зобрази модель здоров’я», де учні презентували свою газету, що на їх думку  важливим для здоров’я, що позитивно впливає на здоров’я.

Найбільш цікавими для учнів – глядачів були конкурси, підготовлені командами заздалегідь «Шкільні новини» та гумористичні сценки на тему здоров’я. Завершував свято «Музичний конкурс» на кращу пісню та танець по даній темі. Учні активно брали участь у конкурсах всі були задіяні до роботи, навіть глядачі, якими вправно керували ведучі КВК – Аппіна Юля та Ковач Едіта.

Мета конкурсу – донести до учнів школи , що саме здорова людина здатна життєрадісно та охоче виконувати обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізувати свої фізичні та розумові здібності.

Гасло КВК – «Твоє здоров’я-твій вибір». Тож нехай нам усім щастить на шляху до власного здоров’я.

 

 

 

Швидко і насичено минає навчальний рік у нашій школі. Здається, ще вчора ми прийшли до школи маленьких першокласників. І ось вони разом з Оленою Іванівною відзвітували перед батьками, друзями і вчителями про набуті знання.

Свято Букварика пройшло цікаво і змістовно. Веселі пісні,цікаві вірші, загадки, скоромовки та конкурси розкрили перед глядачами таланти і здібності кожного учня.

З успішним закінченням букварного періоду привітали першокласників директор школи Пацан Віталій Михайлович та заступник директора з навчальної частини Таркович Мар’яна Василівна.

Адже навичка читання – головна у здобутті знань, а без знань життя людини не мало б  ніякої цінності. Тож прощавай, Букварику! Ми продовжуємо вчитися і пізнавати світ із нових підручників.

 

 

 

У вихідні дні учні 4 - 6 класів( класний керівник Чокнадій Л.В. , Пічкар Л.В.) здійснили поїздку в м. Трускавець. Там учні відвідали дельфінарій «Оскар», який є єдиним дельфінарієм у Західній Україні. Вміння дельфінів і морського котика рахувати, співати, танцювати залишили незабутнє враження у дітей. З радістю діти будуть розповідати про побачене серед однокласників.