Пролунало в країні мовчання.

Навіть вітер затих на хвилину:

Відбувалось останнє прощання,

Зі словами " Герої не гинуть".

Засвітили свічки в кожнім домі,

І дивилися тихо на небо-

Так летіли у даль невідому

Всі герої, що вмерли за тебе.

Я почула, як плаче держава,

Що синів її в землю ховають.

Ви не вмерли! В Вас вічність і слава,

Бо Герої, як ви, не вмирають!

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

21 листопада вчителем історії Пацаном В.В. було проведено виховний захід до дня Гідності і Свободи, на який були запрошені учні  8-11 класів. «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього»,- наголосив учитель в своєму виступі. Віталій Віталійович розповів про події тих місяців та побажав не втручати людську гідність та вірити в щасливе майбутнє нашого народу.


Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці показали  свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.


Також було продемонстровано відео-фільм: «Революція Гідності».


Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.


 

Коментарі  

 
0 #1 profile 01.11.2018, 14:40
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити