День захисника України – свято вшанування  мужності та героїзму, нескореності й волелюбності борців за національну справу усіх поколінь . Це свято за історичною традицією відзначається 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці, за яким закріпилася ще й друга назва - Козацька Покрова, воно асоціюється з такими поняттями як військова честь, звитяга, мужність та лицарство. Образ Божої Матері, яка тримає білу довгу покрову, став своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру.

Сьогодні для українського народу знову настали тяжкі часи. За один рік ми втратили велику частину мужніх, сміливих, відданих та незламних українців. Вони пройшли справжнє пекло, захищаючи кордони української землі. Особливо зараз, наші воїни міцно стоять, тримаючись за віру у щасливе майбутнє дітей, надію на повернення додому та любов до своєї Батьківщини.

14 жовтня – це саме той день, коли ми маємо як ніколи у житті виявити вдячність та підтримку нашим бійцям, згадати мужніх предків, які так само завзято відстоювали свободу, а також вшанувати тих, кого не стало. Кожен з нас сьогодні пише історію України. Ми своїми діями, опікою, думками захищаємо країну по-своєму та прагнемо кращого майбутнього для наступних поколінь.

З нагоди святкування Дня захисника України в Дусинській школі було проведено урок мужності, оформлено виставку дитячих малюнків та вітальних листівок. На свято були запрошені гості: голова спілки АТО Білас Степан Степанович, Трубін Роман та Павлишинець Андрій, для яких педагог-організатор Русин М.Ю. та вчитель музичного мистецтва Медзіновська М.М. разом із учнями 4 та 8-11 класів підготували  святковий концерт. Після концерту гості демонстрували учням зразки стрілецької зброї та військової амуніції, провели майстер-клас зі збирання автоматів. Учні мали змогу сфотографуватися з героями –захисниками. Свято було не тільки  цікавим, але й  пізнавальним.

Я дякую, солдате, за життя,

Що я живу без куль над головою.

За те, що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди там з тобою.

Я дякую, солдате, і за те

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне, мирне українське небо.

Я дякую, солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну,

За те, що чесний бій ведеш.

І захищаєш неньку Батьківщину.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити