Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним золотим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки , дорогі працівники освіти. Вони як маленькі натомлені сонця розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють ваші очі радістю , дорогі працівники освіти.

І це золото, дароване вам щедрою осінню в знак щасливої долі, і цей день, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належить вам, дорогі працівники освіти.

Учні нашої школи (4 та 9 класи) підготували святковий концерт під назвою «Парад планет» до Дня працівника освіти. На святі прозвучали вірші  присвячені для кожного вчителя, вихователя та працівників школи. Учні 4 класу порадували нас танцями та  піснями «А ми бажаєм вам добра» та піснею «Журавлі» у виконанні учениці 4 класу Янович Анастасії, «Гей, соколи!» у виконанні учнів 4 класу Легар Василини та Русина Максима. А учні 9 класу Пітра Вікторія та Пітра Валерія представили нашій увазі сценку «Баба Палажка та баба Параска» присвячену до Дня учителя. На згадку про себе учні школи подарували вчителя виготовлену власними руками квіткову композицію «Всі квіти планети сьогодні Вам!»

В прекрасну, чудову і світлу годину 
Ми зичимо щастя у кожну родину, 
Здоров’я міцного, сили й терпіння,
Та вам у роботі - благословіння…
Хай будуть чудесними всі ваші дні,
Творчого злету у вашім труді!
Вдячних вам учнів на вашім уроці… 
Грошей багато на кожному кроці,
Сонячних ранків…
Погожої днини…
І мирного неба для України!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити