З настанням весни настає період проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводить вже 12 років поспіль. Цього року акція проходило в період з 21 березня ( Міжнародний день лісів)до 15 квітня (Дня Довкілля).

Головна мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Школярі з особливим зацікавленням включаються у проведення подібних акцій, оскільки відчувають відповідальність за стан нашого  довкілля.

Так «Юні лісівники» школи разом із лісівниками Дусинського ЛГ провели весняну посадку лісу та додаткову посадку саджанців ялинки в урочищі «Сьомий».

Одночасно із проведенням акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», учні школи взяли участь у конкурсі стінних газет «Екологія починається з мене» та акції «Годівничка ». Метою конкурсу є залучення учнівської молоді до відтворення та раціонального використання лісів, просвіти громадськості щодо життєвої необхідності у збереженні біорізноманіття.

Сподіваємось, що з проведенням таких заходів не лише збільшаться площі лісів, але підвищиться екологічна свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у нашого підростаючого покоління, яка може змінити стиль мислення і поведінку кожної людини. І тому наші задуми щодо залучення саме до практичної природоохоронної роботи підлітків має велике значення як для сьогодення, так і для майбутнього.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити