У період з 10 по 12  квітня 2017 року,  згідно з програмою предмета  «Захист Вітчизни»,  були проведені триденні навчально-польові збори для  юнаків  11-х  класів.

Проведено комплекс відпрацювання та закріплення практичних навичок з основних розділів програми предмету «Захист Вітчизни»: вогневої, стройової, тактичної, фізичної підготовки.

Метою навчально-польових зборів було  практичне  закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з предмета «Захист Вітчизни» та підведення підсумків викладання навчальної програми предмета.

Під час занять учні дізнавалися про основні риси загальновійськового бою; види вогню і маневрів у бою; дії солдата в обороні; екіпіровку солдата; дії солдата в обороні та наступі; поняття про дії розвідувального дозору; дії солдата під час застосування зброї масового ураження; вибір вогневої позиції; дії з початком вогневої підготовки.

12 квітня відбувся з’їзд на базі Свалявської гімназії, де за участю представників військової організації «Карпатська Січ», юнаки змогли відпрацювати та закріпити практичні навички.

Загалом, усі учні відповідально виконували поставлені вчителем предмету «Захист Вітчизни» Пацаном В.В. завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити