7 квітня у наші школі з метою пропаганди здорового способу життя та дати святкування Всесвітнього дня здоров’я між учнями 8-го та 9-го класів проведено КВК на тему: «Сучасна мода одна - ЗДОРОВ’Я!». допомогою в організації свята стали проведені з учнями факультативні заняття по сприянню просвітницької роботи «Рівний - рівному» серед молоді щодо здорового способу життя та тренінги життєвих навичок за програмою « Формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ », які проводять з учнями вчителі Гуйван В.В., Таркович М.В., Русин В.Г.

Перевірити й за потреби поповнити знання учнів у цій галузі допомогла уявна подорож до країни Здоров’я.

На шляху до перемоги команди «Позитивчики» та «Наша файта» зупинялися для роздумів на п’яти «станціях»: «Перша допомога», «Один удома», «Валеологічна», «Зелена аптека», «Корисна їжа». Учні відповідали на запитання, а у такий спосіб учасники мали можливість зібрати власний «кошик здоров’я»(фрукти). Цікаво пройшов конкурс «Зобрази модель здоров’я», де учні презентували свою газету, що на їх думку  важливим для здоров’я, що позитивно впливає на здоров’я.

Найбільш цікавими для учнів – глядачів були конкурси, підготовлені командами заздалегідь «Шкільні новини» та гумористичні сценки на тему здоров’я. Завершував свято «Музичний конкурс» на кращу пісню та танець по даній темі. Учні активно брали участь у конкурсах всі були задіяні до роботи, навіть глядачі, якими вправно керували ведучі КВК – Аппіна Юля та Ковач Едіта.

Мета конкурсу – донести до учнів школи , що саме здорова людина здатна життєрадісно та охоче виконувати обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізувати свої фізичні та розумові здібності.

Гасло КВК – «Твоє здоров’я-твій вибір». Тож нехай нам усім щастить на шляху до власного здоров’я.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити