Боже, Захисти Солдата,

Щоб ні куля з автомата,

Ні розірвана граната,

Ні осколок, навіть з града,

Не ушкодили Солдата.

 

6 грудня  в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято не тільки тих, хто обрав військову  професію, загартованих у боях воїнів. Це свято і юнаків, які в майбутньому стануть захисниками Вітчизни.

Відзначення цього дня в сучасних  умовах набуває символічного значення. Адже всі ми знаємо про події, які відбуваються на сході України, коли зі зброєю в руках потрібно захищати кордони Вітчизни. Ми звикли вважати, що ветерани війни -  це сивочолі дідусі. Зараз учасниками АТО є чоловіки, які не на багато старші за юнаків школи.

Традиційно в День Збройних Сил України в школі проводиться гра - змагання  між учнями старших класів «Нумо, хлопці». Цього року в змаганнях брали участь не лише хлопці, а й дівчата. Членами журі були : директор школи Пацан Віталій Михайлович та  учасники АТО: майор Збройних Сил України Білас Степан Степанович , старший солдат Трубін Роман Юрійович.

Це спонукало хлопців змагатися з юнацьким запалом і завзяттям. Вчителем ЗВ Пацаном В.В. було підготовлено цікаві конкурси та змагання.  Переможцями гри стали учні 11 класу, друге місце посіли учні 10 класу, а учні 9 класу стали третіми.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити