Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. Забруднення повітря, водоймищ, ерозія грунтів і вирубування лісів у багатьох місцях досягли критичного рівня. Екологічна криза вимагає інтенсивного екологічного виховання підростаючого покоління. Саме проблеми екологічного виховання розглядались на зустрічі представників відділу освіти Приходько Е.С., Дусинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Росошанської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Свалявської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 та делегації школи "Ліпка" з м. Брно.

Директор школи Пацан В.М. розкрив зміст і завдання всіх етапів роботи екологічно спрямованої діяльності педколективу та учнів школи.

Гуйван В.В. заступник директора з виховної роботи, запропонувала звіт роботи Дусинського шкільного лісництва.


До уваги було представлено робота по акціях та конкурсах: "Майбутнє лісу в твоїх руках", "Сад школи ","Парад квітів біля школи",


"Знай і люби свій край"


"Моя, Україно!"

"Перепис дубів-сторожилів"

Найбільше вразила присутніх робота по акції "Турбота молоді тобі, Україно! " по напрямку "Кролик", де гості змогли побачити умови проживання кроликів у природньому середовищі.

Завершенням зустрічі стала презентація "Туристсько - спортивна робота в школах району". Вчитель фізичного виховання Керецьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бучмей М.І. зі своїми вихованцями показав на практиці, чого досягли учні по напрямку "Туристська техніка"(Переправа).

Отже, можна з упевненістю сказати, що перший крок у спільному вирішені екологічних проблем зроблено, і це є початком подальшої співпраці з питання екологічного виховання підростаючого покоління.

Додати коментар


Захисний код
Оновити