З 1 по 31 жовтня 2016 року проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". Спрямований на залучення дітей до бібліотеки, покликаний підкреслити значення книги в житті людини, прищепити дітям біблітечну та інформаційну культуру, розвивати в учнів прагнення збагачувати свої знання з допомогою книги.

 

 

Національна дитяча "гаряча лінія" та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

hhtp://la-strada.org.ua

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (044) 205-37-36, 205-36-94.

Не мовчи!!!

 

У кожної дитини є свої мрії. Учні 6 класу мріяли здійснити поїздку на Новорічну ялинку в м. Київ. На канікулах   їх мрія здійснилась. Разом з вчителями: класним керівником Чокнадій Л.В., вчитель Пічкар Л.В. здійснили екскурсію по місту Києву. Новорічна ялинка, атракціони, визначні місця, зоопарк, Макдональдс. Всі залишилися задоволені. Наступну поїздку плануємо в м. Львів. 

Нехай святкові дзвони Нового року озвуться у наших серцях радістю, благодаттю, великою надією на краще майбутнє, а Різдвяна зірка принесе у наші домівки щастя, тепло, достаток і любов. Бажаємо всім міцного здоров’я, душевної гармонії, успіхів у праці. З Новим роком та Різдвом Христовим!


 

Зимові канікули розпочались із святкування новорічних ронків та вечорів, які традиційно проводять у вигляді карнавальних витав із елементами флеш-мобу. Неперевершені ведучі "Верка Сердючка" та "Бабки - Йожки" дивували присутніх своєю акторською грою та цікавими новорічними конкурсами, танцями, вікторинами.

Запальні танці Козаків, Східних красунь, Лісових мешканців, Пауків, Принців та Королів, Піратів, Сніжинок та Новорічної ночі викликали бурні овації у глядачів.

Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх з наступаючим Новим роком, вручили подарунки та запросили казкових героїв на новорічний флеш-моб.

Старшокласники для новорічного свята  обрали шоу- програму "Новорічна полонянка" . Супермен, Попелюшка, Червона шапочка, Вовк, Розсудлива людина пройшли сім важких випробувань підступних злочинців на чолі із Злою Снігуркою заради визволення внучки Діда Мороза -- Снігуроньки.

 

 

Святий, щедрий Миколай

Йде щороку в рідний край,
В кожну хату, в кожен дім 
І несе дарунки всім.

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з`являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Це свято люблять всі, бо воно овіяне особливим теплом і радістю. І всі діти з нетерпінням чекають, коли прийде Святий Миколай, щоб подарувати свої пречудові гостинці.

У нашій школі вже стало доброю традицією, що учні 5 класу готують у цей день святкову програму для учнів 1-4 класів. Не став винятком і цей рік. П’ятикласники за допомогою класного керівника Кошелі М.М. та вчителя музичного мистецтва Медзіновської М.М. підготували чудове сято, яке сподобалося не тільки дітям, а й дорослим – батькам та вчителям. Завдяки старанню батьків усі учні були у яскравих костюмах. Учні завзято декламували вірші, грали в рольових мініатюрах та співали.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для всіх святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Головним подарунком для кращих учнів школи стала поїздка в м. Ужгород для отримання нового шкільного автобусу та солодких подарунків.