Конкурс малюнків та газет.

Розваги на свіжому повітрі

Похід до лісу

Розгадування ребусів, кросвордів.

Перегляд фільму.

Спорт -запорука здоров'я.

Конкурс зачісок та малюнків.

На пікніку.

Конкурс малюнка на асфальті.

Танці та пісні.

Екскурсія до картинної галереї.

Інсценізація казки.

 

 

Зустрічі справжніх друзів – події завжди довгоочікувані, бажані.

Такі зустрічі колективів Дусинської та Тур’я-Пасіцької шкіл вже стали доброю традицією. Їх завжди з нетерпінням чекають, до них посилено готуються. У лютому учні нашої школи їздили у Тур’я-Пасіку, а 7 червня приймали друзів у стінах рідної школи.

Програма зустрічі була насиченою і цікавою. Обидва колективи підготували концертні програми. Також проводилися цікаві конкурси, змагання з настільного тенісу. Окрасою свята став танцювальний марафон. На завершення свята для гостей була організована дискотека.

 

Нова зустріч подарувала море позитивних емоцій, ще більше зблизила дітей.

 

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.


Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

 


 

Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, яке об’єднує українців незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи релігійних поглядів.

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.  Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому, адже є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а й національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, надії та любові.

З нагоди свята в нашій школі пройшов флешмоб до дня вишиванки під сучасні українські пісні, у якому взяли активну участь всі учні.

 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашій школі відбулося урочисте покладання квітів до обеліска воїнам-землякам. Хвилиною мовчання учні вшанували тих, хто не дожив до переможного травня, кому не судилося повернутися до рідної домівки й обійняти рідних.


 

Пам'ять про тих, чиє життя обгоріло у пеклі війни, ще довго буде нагадувати людству про неприпустимість повторення трагічних сторінок історії. Це добре розуміють старшокласники – саме їм випала честь покласти до обеліска гірлянду Слави. 

29 квітня 2017 року у рамках соціально–екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» на території нашої школи зранку закипіла робота. До праці дружно стали всі: діти, вчителі та всі працівники  школи .

Стартом трудового десанту став виступ шкільної адміністрації школи. А потім – усі дружно стали до праці: молодші учні прибрали спортивний майданчик та малі квітники, старшокласники ж прикрасили шкільні клумби яскравими квітами та прибирали прилеглі території. Працювали завзято, бо було на кого рівнятися. Адже долучилися до благородної справи адміністрація школи, педагогічний колектив, технічний персонал.

Праця на користь своєї рідної домівки є найпочеснішою!

Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції!

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!